گردهمایی اعضای انجمن اولیا و مربیان مدارس سما قائم‌شهر

alt

همزمان با میلاد پیامبر اکرم (ص) و امام جعفرصادق( ع) نخستین گردهمایی بزرگ اعضای انجمن اولیا و مربیان مدارس سما در مکان سالن اجتماعات اداره آموزش و پرورش قائم شهر برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی واحدقائم شهر، دکتر سید حسین ابراهیمیان سرپرست واحد قائم شهر در این مراسم هفته وحدت را تبریک گفت و به ویژگی های یک خانواده موفق از منظر رسول اکرم (ص) پرداخت و اظهارکرد: سعی کنید در زندگی مانند پروانه که روی گل های رنگارنگ می نشیند شما نیز به دنبال صفات خوب و نیکوی همدیگر باشید نه معایب یکدیگر.

سرپرست واحد قائم شهر با توجه به این نکته که کانون خانواده یکی از بزرگترین و مهمترین کانون ها به شمار می رود تأکید کرد: در زندگی با یکدیگر مشورت کنید و به خواسته های یکدیگر احترام بگذارید و با الفاظ جذاب همدیگر را صدا بزنید.

وی به راه های پیشگیری و حل منازعات خانوادگی و تربیت فرزندان نیز اشاره کرد و گفت: برای اینکه خانواده به هم نزدیکتر شود از یکدیگر تشکر کنید و با لبخند و احترام به همدیگر هدیه دهید.

دکتر محمد منصوریان رئیس مرکز آموزشی و فرهنگی سما قائم شهر هم با تبریک ایام گزارشی از عملکرد مجموعه مدارس سما بیان کرد.

در این مراسم مسئولان آموزش وپرورش، اولیای دانش آموزان، کارکنان و مسئولان مرکز آموزشی و فرهنگی و آموزشکده سما، مدیران، معاونان، معلمان و دانش آموزان مدارس سما حضور داشتند.

مراسم با اهدای لوح و جوایز به اعضای فعال انجمن اولیا و مربیان به پایان رسید.