محمودپور خبر داد؛ قائم‌شهر میزبان مسابقات قهرمانی کشتی آزاد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی چاپ

alt

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر از میزبانی این واحد دانشگاهی در مسابقات قهرمانی کشتی آزاد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی خبر داد.

علیرضا محمودپور در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قائم‌شهر اظهار کرد: مسابقات قهرمانی کشتی آزاد دانشجویان دانشگاه آزاد اسلامی از دوم تا پنجم شهریور با حضور بیش از ۲۰۰ ورزشکار از ۱۴ استان در سالن ورزشی چند منظوره شهدا دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر برگزار می‌شود.

وی اضافه کرد: این دوره از مسابقات با گرامیداشت یاد و خاطره شهدای منطقه کلاگرمحله و دیوکلا شهرستان قائم‌شهر با حضور پیشکسوتان این رشته و میهمانان استانی و شهرستانی برگزار می‌شود.

مدیر روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر عنوان کرد: مازندران, اصفهان, خوزستان, تهران, سمنان, کرمانشاه, البرز, سیستان و بلوچستان, گیلان, کردستان, قزوین, گلستان, خراسان شمالی تیم‌های حاضر در این مسابقات هستند که با ۱۰ ورزشکار، یک مربی و یک سرپرست در این دوره از مسابقات حضور دارند.

محمودپور تصریح کرد: ورزشکاران در اوزان‌ ۵۷,۶۱.۶۵.۷۰.۷۴.۷۹.۸۶.۹۲.۹۷ و ۱۲۵ کیلوگرم با‌ یکدیگر به رقابت می‌پردازند.

به گزارش آنا؛ دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر با داشتن ظرفیت‌های بالای ورزشی و مجتمعی بزرگ با تمام امکانات از واحد‌های عالی در بخش ورزش در سطح کشور به‌شمار می‌رود.