در سفر به استان مازندران صورت گرفت بازدید دکتر طهرانچی از بخش‌های مختلف دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر چاپ

alt

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در سفر به استان مازندران از بخش های مختلف واحد قائمشهر بازدید کرد.

 

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی واحدقائم شهر، دکتر محمدمهدی طهرانچی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی در ادامه سفر به استان های شمالی کشور، پس از سفر به استان گلستان به مازندران رفت و در واحد قائمشهر حضور یافت.

 

دکتر طهرانچی صبح امروز پس از شرکت در جلسه هیأت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائمشهر از محل احداث مجتمع گردشگری این واحد دانشگاهی بازدید و پیشنهاداتی برای ساخت این مجتمع و نوع کاربری آن ارائه کرد.

 

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی با حضور در مجتمع کشت و صنعت شهید مدافع حرم محمد بلباسی از استخر ماهی، سالن های طیور، سالن چند منظوره ورزشی بازدید کرد و پس از آن در جلسه دو ساعته با مدیران گروه و اساتید حوزه کشاورزی به بیان برنامه های دانشگاه آزاد اسلامی برای ایجاد تحول در کشاورزی پرداخت.

 

وی همچنین با همراهی دکتر حسین منصوریان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، دکتر سعید آزادیان دستیار ویژه رئیس دانشگاه، دکتر محمدعلی باغستانی مجری طرح بازمهندسی نظام آموزشی، پژوهشی و خدمات فناوری علوم کشاورزی و منابع طبیعی و دکتر علیرضا طاهری زاده مدیرکل پشتیبانی دانشگاه آزاد اسلامی از مرکز رشد واحدهای فناور و کارگاه طراحی و تولید پوشاک واحد قائمشهر بازدید به عمل آورد.

 

انتهای پیام/