سرپرست دانشگاه آزاد مازندران: نمایندگان مجلس دانشگاهیان را در استفاده از ظرفیت‌ها همراهی کنند چاپ

alt

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران از نمایندگان مجلس شورای اسلامی خواست تا در استفاده از ظرفیت‌ها همراه دانشگاهیان باشند.

 

به گزارش روابط عمومی واحد قائم‌شهر، صبح امروز آیین نکوداشت مقام استاد در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر برگزار شد و در حاشیه این مراسم به‌مناسبت سی‌وششمین سالروز راه‌اندازی دانشگاه آزاد اسلامی واحد از چهار محصول مرکز رشد این واحد رونمایی شد.

 

 

در پایان این مراسم از مهرداد متانی, مسعود هدایتی‌فر, حبیب‌الله طیبی و زینت‌السادات حسینی هم به‌عنوان استادان نمونه سال ۹۷ قدردانی و تجلیل شد.

 

دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر ظرفیت‌های ویژه‌ای دارد

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در آیین نکوداشت مقام استاد دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر از مقام شامخ معلمان و استادان تجلیل و از تلاش‌های این بزرگواران برای تربیت دانش‌آموزان و دانشجویان که آینده‌سازان این کشور هستند، قدردانی کرد.

 

حسین منصوریان شغل معلمی را شغل باارزشی دانست و گفت: ما برای مقام استاد و معلم احترام ویژه‌ای قائل هستیم.

 

وی واحد قائم‌شهر را یکی از واحدهای مطرح در سطح استان و کشور معرفی کرد و گفت: ظرفیت‌هایی که در واحد قائم‌شهر وجود دارد در دیگر واحدها وجود ندارد.

 

منصوریان احیای این ظرفیت‌ها را ضروری دانست و از نمایندگان این شهرستان در مجلس شورای اسلامی که جایگاه و نفوذشان خیلی مؤثرتر است، خواست تا در این زمینه همراه دانشگاهیان باشند.

 

آینده روشن در انتظار دانشگاه آزاد اسلامی مازندران

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران گفت: با حضور تیم جدید که از نیروهای باانگیزه و باارزشی هستند، آینده روشنی برای دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران رقم خواهد خورد.

 

وی بیان کرد: واحد قائم‌شهر با توجه به زیرساخت‌ها و ظرفیت‌هایی که دارد، زمینه و استعداد گسترش را در رشته‌های مقاطع ارشد و دکتری دارد.

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، این واحد دانشگاهی را استادان بنام با کارنامه‌های آموزشی و پژوهشی بالا دانست و خواستار فراهم‌کردن مقدمات ارتقای آنان برای افزایش رشته‌های دکتری این واحد شد.

 

انتهای پیام/۴۱۰۳/