سرپرست دانشگاه آزاد قائم‌شهر: تأکید بر ارتباط مؤثر دانشگاه با صنعت در حوزه‌های اقتصادی چاپ

alt

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر، ارتباط مؤثر دانشگاه با صنعت و همکاری اقتصادی مشترک بین آنها را بسیار مهم ارزیابی کرد.

 

 

 

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قائم‌شهر، میرامید هادیانی عصر روز گذشته با مهدی کاملی مدیرعامل صنایع کاغذ شهرستان قائم شهر دیدار و از کارخانه دستمال کاغذی این شهرستان بازدید کرد.

 

هادیانی در این بازدید ارتباط مؤثر دانشگاه با صنعت و همکاری اقتصادی مشترک بین آنها را بسیار مهم ارزیابی و اظهار کرد: تقویت این ارتباط می‌تواند نقش موثری در پیشرفت و توسعه صنعت منطقه داشته باشد.

 

وی بر ضرورت گسترش زمینه‌های همکاری مشترک تأکید و تصریح کرد: تقویت و حمایت دانشگاه و صنعت در زمینه همکاری علمی و پژوهشی امری ضروری است که باید در این زمینه از تمامی ظرفیت‌های صنعت و دانشگاه برای رسیدن به اهداف مهم کشور استفاده کنیم.

 

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر با بیان اینکه دانشگاه اثرگذاری مؤثری در جامعه دارد، عنوان کرد: ارائه مشاوره‌های علمی، تخصصی و ایجاد زمینه دانش‌بنیان و همکاری در فعالیت‌های اقتصادی از اولویت‌ها بوده و در این راستا مقرر شد این دو مجموعه ضمن همکاری فنی و تخصصی دانش‌بنیان در خصوص زمینه‌های آزمایشگاهی، بازاریابی در سطح ملی و بین‌المللی، استفاده از حداکثر ظرفیت تولیدی واحد مربوطه و برند‌سازی دانشگاه و اشتغال‌زایی در منطقه همکاری‌های مؤثری داشته باشند.

 

هادیانی با بیان اینکه دانشگاه‌ها باید با علم روز، فناوری و راهکارهای دانش‌بنیان‌ از تولید، بازاریابی و اشتغال‌زایی در بخش صنعت حمایت کنند، بیان کرد: بر این مبنا دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر قصد دارد در این زمینه در منطقه پیش‌قدم باشد.

 

انتهای پیام/۴۰۷۸/