هادیانی تأکید کرد: لزوم پیاده‌سازی آرمان‌های انقلاب اسلامی در جامعه چاپ

alt

سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر گفت: زمانی به‌طور کامل به آرمان‌های انقلاب اسلامی می‌رسیم که آنها را در جامعه پیاده‌سازی کنیم.


به گزارش روابط عمومی واحد قائم‌شهر، میرامید هادیانی صبح امروز به مناسبت دهه مبارک فجر و چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در دبیرستان دخترانه هوشمند پژوهش‌محور سمای قائم‌شهر حضور یافت.


سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر در جمع دانش‌آموزان با اشاره به فرارسیدن چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران تمام تلاش خود را انجام دادند تا چهلمین جشن پیروزی انقلاب اسلامی برگزار نشود؛ اما به برکت وجود امام زمان(عج) امسال بهتر از ۴۰ سال گذشته این جشن در سراسر کشور برگزار می‌شود.


وی با تقسیم‌کردن انقلاب‌های دنیا به انقلاب‌های کوچک و بزرگ، انقلاب جمهوری اسلامی ایران را انقلابی با شعار نه غربی نه شرقی، جمهوری اسلامی، تمدن‌ساز دانست و گفت: چالش امروز ما رسیدن به آرمان‌های اول انقلاب است و زمانی به این آرمان‌ها می‌رسیم که آنها را در جامعه پیاده‌سازی کنیم و به‌ عبارتی پس از تشکیل دولت اسلامی به جامعه اسلامی برسیم.


هادیانی ادامه داد: برای رسیدن به جامعه اسلامی و پیاده‌سازی آرمان‌های انقلاب در جامعه نیاز به ابزار است و علم ابزار پیاده‌سازی این آرمان‌هاست.


وی بومی‌بودن علم را یکی از ویژگی‌های آن عنوان کرد و گفت: نمی‌توانیم آرمان‌های انقلاب اسلامی را در ایران با ابزار و علوم غربی پیاده کنیم؛ چراکه نمی‌توانیم اقتصاد اسلامی را با مدل‌های غربی داشته باشیم.


سرپرست واحد قائم‌شهر با بیان اینکه قدرتمندشدن کشورها از جنبه‌های مختلف مانند قدرت اقتصادی، نظامی، سیاسی، فرهنگی و علمی قابل دستیابی است، گفت: اگر این قدرت‌ها زوایای مناسبی با هم داشته باشند، برآیند آنها اقتدار ملی و در پی آن امنیت ملی را در برخواهد داشت.


هادیانی با بیان اینکه قدرت علمی مهم‌ترین و مؤثرترین قدرت است، خطاب به دانش‌آموزان گفت: شما آینده‌سازان این کشور هستید، امیدوارم با توانمندی علمی، اخلاقی و تعهدی که به ایران، نظام جمهوری اسلامی و ولایت خواهید داشت، راه خود را برای شکوفایی ایران اسلامی ادامه دهید.