در گفتگو با آنا اعلام شد: تشکیل کارگروه آراستگی و عفاف در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر چاپ

alt

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر از تشکیل نخستین کارگره آراستگی و عفاف با آغاز سال تحصیلی جدید در این واحد دانشگاهی خبر داد.


حجت‌الاسلام سیدحسین ابراهیمیان در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری آنا در قائم‌شهر از پیشرفت فعالیت‌های فرهنگی این دانشگاه خبر داد و گفت: کارگروه‌های نماز و نیایش و اتاق فکر قرآن و عترت با حضور استادان، تشکل‌های بسیج و مدیران و متولیان فرهنگی تشکیل شده است.


وی اظهار کرد: واحد قائم‌شهر یکی از قدیمی‌ترین و معتبرترین دانشگاه‌های آزاد اسلامی در استان مازندران است که با ۳۵ سال سابقه و دارابودن امکانات آموزشی، پژوهشی و ورزشی مدرن و مدیریت و برنامه‌ریزی دقیق با همکاری استادان مجرب توانسته فارغ‌التحصیلان زیادی را در رشته‌های مختلف به بازار کار ارائه بدهد.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر از برگزاری اردوی یک‌روزه فرهنگی، آموزشی، تربیتی برای دانشجویان جدید در یکی از مناطق زیبای استان مازندران خبر داد و گفت: این اردو به‌منظور آماده‌سازی دانشجویان و توجیه بخشنامه‌های آموزشی و پژوهشی برای آنان برگزار می‌شود.


ابراهیمیان با اشاره به طرح تعاون استادان و اعضای هیأت علمی این واحد دانشگاهی گفت: با اجرای این طرح توانستیم استادان حق‌التدریس را کاهش و برای جبران کسری درس‌ها از اعضای هیأت علمی واحدهای دیگر استفاده کنیم.


وی اظهار کرد: این واحد دانشگاهی با تلاش مسئولان مربوط توانست رشته‌های جدیدی ازجمله کارشناسی ارتباط تصویری را اخذ کند.


رئیس دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر، پیگیری آزمایشگاه مرجع، برگزاری همایش ملی برق و کامپیوتر و اعزام تعدادی از دانشجویان و کارکنان به راهپیمایی اربعین حسینی در کربلا و نجف را از برنامه‌های این واحد دانشگاهی در ترم جدید عنوان کرد.


وی از پیگیری مجوز برای رشته دامپزشکی و دامپروری از سوی سازمان مرکزی، وزارت علوم و سازمان دامپزشکی خبر داد و به آنا گفت: امیدواریم تصویب نهایی مجوز این رشته‌ها، کمک مالی زیادی را برای دانشگاه به همراه داشته باشد.


ابراهیمیان گفت: برای رفاه حال دانشجویان با روسای بانک‌های مهر و رسالت استان مازندران به‌منظور اخذ وام‌های بلندمدت دانشجویان مذاکراتی صورت گرفته که به‌زودی در دستور کار قرار می‌گیرد.