در آستانه انتخابات مجلس؛ جشن تکلیف سیاسی در دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر برگزار شد چاپ

alt

جشن تکلیف سیاسی رأی اولی‌ها با عنوان «رأی اولی‌ها می‌آیند برای تحرک، تحول و تعالی» با حضور دانش‌آموزان مدارس سما شهرستان قائم‌شهر در دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد.

 

به گزارش روابط عمومی واحد قائم‌شهر، دانش‌آموزان رأی اولی مدارس سمای قائم‌شهر امروز با برگزاری جشن تکلیف سیاسی در تالار شهدای دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر آمادگی خود را برای حضور در انتخابات دوم اسفند اعلام کردند.

 

سرپرست واحد قائم‌شهر در این مراسم انتخابات را یک رویداد و اتفاق مبارک برای فردای بهتر کشور و فرزندان جامعه دانست و توفیق شرکت دانش‌آموزان رأی اولی را در انتخابات دوم اسفند به آنها تبریک گفت.

 

میرامید هادیانی تقوا، شجاعت، بصیرت و صراحت را از مهم‌ترین شاخص‌های یک فرد انقلابی از منظر مقام معظم رهبری برای فرد اصلح معرفی کرد و خطاب به دانش‌آموزان گفت: «آینده سیاسی، اقتصادی و اجتماعی مملکت اسلامی به دستان شماست و در انتخاب فرد اصلح دقت کنید و با حضور پرشور خود در دوم اسفند در پای صندوق‌های رأی از کشور، نظام و ولایت پشتیبانی کنید.»

 

مسئول بسیج دانش‌آموزی مازندران نیز با حضور در این مراسم شرکت در انتخابات را مظهر اقتدار دانست و گفت: «با انتخاب فرد اصلح آینده این انقلاب را تضمین کنید، امروز کشور ایران در اوج قدرت و اقتدار قرار دارد، این اقتدار مدیون خون شهداست که باید برای این اقتدار ایستادگی و احترام قائل شد.»

 

محمد جعفری از دانش آموزان خواست تا با حضور و مشارکت پرشور خود در پای صندوق‌های رأی مشت محمکی بر دهان دشمنان و یاوه‌گویان ایران و اسلام بزنند.

 

در این جشن دانش‌آموزان با نحوه مشارکت آگاهانه در انتخابات و ضرورت توجه به شناخت نمایندگان اصلح در تأمین مطالبات جامعه آشنا شدند.