کرمانیان: مدیریت اقتصادی دانشگاه آزاد اسلامی در دوران کرونا مناسب بوده است چاپ

alt

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران تأکید کرد: دانشگاه آزاد اسلامی در دوران شیوع کرونا مدیریت اقتصادی خوبی داشته است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قائم‌شهر، حسین کرمانیان در مراسم تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر، دانشگاه آزاد اسلامی را مولود انقلاب و یادگار امام (ره) دانست و منابع انسانی را بزرگ‌ترین ثروت در دنیا عنوان کرد و گفت: دانشگاه آزاد اسلامی قدرت بزرگی به نام نیروی انسانی دارد که توانسته فعالیت‌های خود را ادامه دهد.

وی یادآور شد: در کنار منابع انسانی خوب استفاده از سایر ظرفیت‌ها، منابع موجود و برنامه‌ریزی دقیق می‌تواند برای موفقیت یک مجموعه به ما کمک کند.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران متذکر شد: «دکتر ولی‌پور» در برنامه‌ریزی کوتاه‌مدت توانست فعالیت‌های خوبی در دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر انجام دهد که امیدواریم «دکتر زارع‌نژاد» سرپرست جدید نیز با حفظ و تداوم برنامه‌های میان‌مدت و بلندمدت با یک برنامه منسجم واحد قائم‌شهر را به اهداف خود برساند.

کرمانیان مطرح کرد: دانشگاه آزاد اسلامی مازندران ظرفیت‌های مالی و معنوی خوبی دارد که باید با نگاه خاص این ظرفیت‌ها را ارتقا دهیم.

وی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی به‌خصوص در دوران شیوع کرونا مدیریت اقتصادی خوبی داشته است، ادامه داد: نمایندگان مجلس باید توجه جدی به دانشگاه آزاد اسلامی داشته باشند؛ چراکه این دانشگاه سرمایه ملی است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، قائم‌شهر را در سطح منطقه نمونه دانست و بیان کرد: این دانشگاه با توجه به ظرفیت‌ها در رشته‌های پزشکی و پیراپزشکی باید تقویت شود.

وی از رئیس جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر خواست تا برای پیشرفت و رسیدن به هدف اصلی از مشاوره رؤسای قبلی و افراد صاحب ایده در حوزه‌های اقتصادی استفاده کند.

کرمانیان خواستار استفاده از ظرفیت‌ها، ایجاد محیط امن و آرام برای ادامه فعالیت‌ها و تلاش و داشتن برنامه، آینده‌نگری برای رشد و توسعه دانشگاه شد.

مراسم تکریم و معارفه سرپرستان قدیم و جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر با حضور حسین کرمانیان رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، محمد صالحی رئیس دبیرخانه هیئت امنای دانشگاه آزاد استان مازندران، سیدسیاوش میرشفیعی مشاور عالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی مازندران، حجت‌الاسلام احمد اسلامی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌ آزاد اسلامی استان مازندران، محمدعلی ورزی درونکلایی مدیرکل حراست دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران، اعضای هیئت رئیسه و مدیران واحد قائم‌شهر در ساختمان ولایت این دانشگاه برگزار شد.

در این مراسم مهرداد زارع‌نژاد به‌عنوان سرپرست جدید دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر معرفی و از تلاش‌های پیمان ولی‌پور قدردانی شد.

انتهای پیام/۴۰۷۸/