در نشست دانشگاهیان مازندران تأکید شد؛ ضرورت اطلاع‌رسانی افتخارات علمی و پژوهشی دانشگاه آزاد اسلامی چاپ

alt


مشاور رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران خواستار اطلاع‌رسانی افتخارات علمی و پژوهشی دانشگاه برای مردم شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قائم‌شهر، سیاوش میرشفیعی در نشست بررسی طرح توجیهی فروش املاک آزاد واحدهای دانشگاه‌ آزاد اسلامی در استان مازندران به موارد طرح فروش توجیهی املاک، جذب درآمدهای غیرشهریه‌ای، بهینه‌سازی سرانه بودجه، اقساط بانکی معوق، پرداخت حقوق کارکنان و اعضای هیئت علمی و چابک‌سازی بدنه مالی را مورد بحث و بررسی قرار داد.

وی در این نشست با تأکید بر اینکه راه‌اندازی دانشگاه‌ها برای رفع مشکلات جامعه است، گفت: می‌توانیم با تلاش مضاعف و افزایش کیفیت خدمات آموزشی و ارائه مطلوب خدمات فرهنگی و اجتماعی به دانشجویان بخشی از اعتماد خانواده‌ها و مردم استان را پاسخ دهیم.

میرشفیعی با قدردانی از سرپرست واحد قائم‌شهر در جذب حداکثری دانشجو از واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی در استان مازندران خواست در جذب حداکثری دانشجو از طریق استادان و کارکنان اقدام و افتخارات و توانمندی‌های علمی و پژوهشی واحدها را برای مردم اطلاع‌رسانی کنند.

وی افزود: برای رسیدن به هدف مطلوب باید بیش از گذشته تلاش کنیم و با برنامه و تغییر رویکردها گام برداریم.

سیاوش میرشفیعی

مشاور عالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران درباره کمیته جذب دانشجو گفت: ارتباط با سازمان‌های دولتی و غیر‌دولتی‌، ارائه طرح‌های پژوهشی، برگزاری کارگاه‌های آموزشی موقت، برگزاری همایش‌ها، راه‌اندازی مؤسسه زبان و روانشناسی، بهره‌برداری از زمین‌های زراعی و ورزشی در اولویت‌ کاری واحدهای دانشگاهی قرار گیرد.

میرشفیعی با بیان اینکه دانشگاه آزاد اسلامی از بُعد نیروی انسانی بسیار قوی است  از رؤسای واحد‌های دانشگاه آزاد اسلامی در استان مازندران  خواست تا با  تشکیل کمیته و اتاق فکر که با حضور افراد باتجربه و موفق در واحد‌ها انجام می‌شود، نقاط ضعف و تهدیدات را به  فرصت تبدیل کنند.

تشکیل کمیته دریافت شهریه، کمیته درآمدهای غیرشهریه‌ای، کمیته طرح‌های عمرانی، کمیته شاهد و ایثارگران، کمیته بررسی مشکلات مربوط به اقساط بانک‌ها و تأمین اجتماعی از موارد دیگری بود که مشاور عالی رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران در این نشست مطرح کرد.

جواد بابایی معاون توسعه و منابع دانشگاه آزاد اسلامی مازندران نیز در این نشست از پیگیری اقساط بانکی معوق کارکنان و اعضای هیئت علمی از منابع داخلی واحد‌ها و تعدیل نرخ سود بانکی تسهیلات ساختمانی واحدهای دانشگاهی این استان خبر داد.

به گزارش آنا، این جلسه با حضور رؤسای واحدهای قائم‌شهر، چالوس، تنکابن، سوادکوه و جویبار در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر برگزار شد.