معاون دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر: ملت ایران ۹ دی به فتنه‌گران پاسخ منفی داد چاپ

alt


معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر ۹ دی را روز بصیرت و میثاق با ولایت دانست و گفت: ملت ایران به فتنه‌گران پاسخ منفی داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قائم‌شهر، حجت‌الاسلام عیسی اسماعیلی صبح امروز در جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر اهمیت بصیرت مردم را یادآور شد و اظهار کرد: حماسه ۹ دی نماد عزّت، استقلال و بصیرت مردمی است که تا پای جان برای حفظ اصول اسلام و آرمان‌های انقلاب ایستاده‌اند و با صدای بلند اعلام کردند که اگر دشمن برابر دین آنها بایستد، برابر تمام دنیای آنها خواهند ایستاد.

وی اظهار کرد: سال ۸۸ بعد از حضور حداکثری ملت بزرگ ایران در انتخابات ریاست جمهوری، عده‌ای فتنه‌گر با عنوان اعتراض به تقلب در انتخابات فتنه بزرگ را ایجاد کردند که بعد از هشت ماه ملت رشید ایران با راهپیمایی ۹ دی آن را خنثی کردند.

معاون فرهنگی دانشجویی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر گفت:  مردم فهیم ایران با رهبری مقام معظم رهبری و حضور پرشور خود در راهپیمایی ۹ دی ۸۸ به دشمن فهماندند میان گرد‌و‌غباری که فتنه‌گران به‌پا کرده‌اند، فریب حیله‌های آنان را نمی‌خورند.

این مسئول در دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر حماسه نهم دی را حضور عاشورایی مردم حماسه‌ساز و ولایتمدار ایران دانست و افزود: در حقیقت این روز  طلوع نور بصیرت الهی در قلوب ملت ایران بود که بیعت مجدد با مقام ولایت  کردند.

اسماعیلی رویداد دیگر ماه دی را یادآور شد و گفت: یکی از تلخ‌ترین حادثه‌های تاریخ انقلاب اسلامی که  به دستور مستقیم استکبار جهانی صورت گرفت، شهادت سردار حاج قاسم سلیمانی بود که در حقیقت وی یک فرد نبود؛ بلکه یک مکتب بود و وظیفه داریم این رویدادهای مهم در تاریخ انقلاب اسلامی را زنده نگه داریم.