هفته پژوهش در ایام کرونا/ ۷۷ پژوهشگر برتر گروه علوم پایه دانشگاه‌های مازندران انتخاب شد چاپ

altعضو هیئت علمی دانشگاه آزاد اسلامی قائم‌شهر به‌عنوان پژوهشگر برتر سال ۹۹ دانشگاه‌های استان مازندران در گروه علوم پایه انتخاب شد.

به‌ گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قائم‌شهر، مراسم گرامیداشت هفته پژوهش و فناوری در سال ۹۹ از پژوهشگران و فناوران برتر دانشگاه‌ها؛ مراکز پژوهشی و دستگاه‌های اجرایی استان مازندران به‌صورت مجازی برگزار و از پژوهشگران برتر تجلیل شد.

در این مراسم از ۱۸ پژوهشگر برتر در گروه‌های مختلف، دو پژوهشگر برتر در بخش کووید- ۱۹، هفت فناور و دستاورد، ۱۵ دانشمند یک درصد و دو دانشمند یک‌صدم درصد، یک سرآمد علمی کشوری با اهدای لوح و جوایز تجلیل شدند.

در این مراسم علی ابراهیم‌نژاد عضو هیئت علمی گروه ریاضی کاربردی گرایش تحقیق در علمیات دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر به‌عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه‌های استان مازندران در گروه علوم پایه در سال ۹۹ انتخاب شد.

ابراهیم‌نژاد دارای ۱۲۳ مقاله علمی بوده که ۹۹ مورد آن ISI و سایر مقالات مربوط به مقالات علمی‌-پژوهشی و کنفرانس‌های معتبر علمی است؛ این مقالات در موضوع‌های بهینه‌سازی فازی و تحلیل پوششی داده‌هاست و تألیف و چاپ دو کتاب علمی و تخصصی و همکاری به‌عنوان داور با بیش از ۴۰ مجله ISI را در کارنامه علمی خود ثبت کرده است.

وی دارای مدرک دکتری تخصصی در رشته ریاضی کاربردی از دانشگاه علوم و تحقیقات است که سال ۱۳۹۲ به‌عنوان پژوهشگر برتر استان مازندران در گروه علوم پایه از سوی استاندار مازندران، سال ۱۳۹۵ به‌عنوان برگزیده علمی دانشگاه آزاد اسلامی و سال ۱۳۹۷ به‌عنوان پژوهشگر برتر دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران و سال ۱۳۹۸ به‌عنوان استاد نمونه دانشگاه آزاد اسلامی استان مازندران انتخاب و از وی تجلیل شد.

ابراهیم‌نژاد سال ۱۳۵۸ در خانواده مذهبی در روستای مرزون‌آباد مشهدی‌کلا از توابع شهرستان بابل به دنیا آمد، تحصیلات ابتدایی را در دبستان شهید حسین فهمیده مرزون‌آباد، تحصیلات دوره راهنمایی را در مدرسه شهید دستغیب مرزون‌آباد و تحصیلات مقطع دبیرستان را در مدرسه شهید بهشتی شهرستان بابل به پایان رساند.