به مناسبت هفته دفاع مقدس صورت گرفت؛ دورهمی جانبازان ۷۰ درصد قائم‌شهر در دانشگاه آزاد اسلامی چاپ

alt


جانبازان ۷۰ درصد شهرستان قائم‌شهر به مناسبت گرامیداشت چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس در جوار دو شهید خوشنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر دورهم جمع شدند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری آنا از قائم‌شهر، دورهمی جانبازان ۷۰ درصد قائم‌شهر همزمان با چهلمین سالگرد هفته دفاع مقدس به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر با رعایت فاصله اجتماعی و پروتکل‌های بهداشتی برگزار شد.

این مراسم همراه با خاطره‌گویی جانبازان و ایثارگران دوران هشت سال دفاع مقدس در جوار بارگاه دو شهید خوشنام دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر با حضور علی علیزاده فرمانده سپاه ناحیه قائم‌شهر، پیمان ولی‌پور سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر، پیمان عبدی رئیس و معاون تعاون و بهداشت و درمان بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان قائم‌شهر و جانبازان ۷۰ درصد همراه با خانواده و مسئولان شهرستان برگزار شد.

این دورهمی و خاطره‌گویی با توجه به فرمایش مقام معظم رهبری که فرمودند: «باید یاد حقیقت و خاطره شهادت را در مقابل توفان تبلیغات دشمن، زنده نگه داشت« برگزار و در حاشیه این مراسم غبارروبی و عطرافشانی و زنده نگه‌داشتن یاد و خاطره این دو فرزند روح‌الله انجام شد.

به گزارش آنا، به مناسبت هفته دفاع مقدس به همت معاونت فرهنگی دانشگاه آزاد اسلامی واحد قائم‌شهر مراسم پرفیض زیارت عاشورا همراه با مرور خاطرات جنگ تحمیلی، توسط همکاران در دانشکده علوم انسانی و سایت مرکزی این واحد دانشگاهی برگزار شد.

انتهای پیام/۴۱۲۱/۴۰۶۲/